Diákjaink a 2021/22-es tanévben

9.kny a osztályfőnök: Dr. Kissné Szabó Anita

Áron Lajos

Bacher-Szabó Dominik

Balla Alfréd

Balla Krisztofer Ferenc

Dárdai Donát Ferenc

Deák Vanda

Fürj Petra Fruzsina

Furkó-Varga Kornél

Kovács Eliza

Kövecses Mózes Dániel

Mihály Rebeka

Mizsei Hanna

Molnár Bence

Molnár Zsófia

Mudri Zalán

Nagy Szabolcs József

Patai Blanka

Pécsi Boglárka

Pentz Rebeka Zita

Pinczés Panna

Polyák András István

Potyondi Réka

Rigó Viktória

Salagvárdi Emese

Sikesdi Regina

Surman Mária

Szabó Petra

Szirtes János

Tóth Máté

Ujvári Ágnes

Verebélyi Róbert

9.a osztályfőnök: Fejes Anikó

Bartal Milán Gergő

Bodor Boglárka Zsuzsanna

Boldizsár Péter Andor

Bozó Barnabás

Csendes Ádám

Fürj Bence Zsolt

Gubacsi Dániel

Gyurgyik István Balázs

Kajdácsi Gergely

Király Ádám

Kis Balázs

Kolozsi Dávid

Kovács Beatrix

Kovács Márk

Kovács Nelli

Lédeczi Zsombor

Magyar Tibor Dániel

Márfi Dávid

Nagy László

Pásztor Máté

Pesti Henrietta Mária

Szabó László Máté

Szabó Levente

Szabó Milán

Szegedi Richárd

Sztrapák Martin Tamás

9 b osztályfőnök: Máténé Varga Gabriella

Darányi Kitti

Habran Milán

Horváth Péter Levente

Ilyés Krisztina Mercédesz

Karádi Roland

Koltay Gellért

Konfár Viktória

Kullai Tamás

Nagy Luca Éva

Németh Noémi

Peregi György

Rácz Panka Tímea

Rigó Dalma

Strausz Melinda

Sutus Enikő

Szabados Levente Zsolt

Szabó Izabella

Szarvas Emma

Szenics Gréta

Szívós Áron

Tarnóczy Viktória Anna

Tóth István Bendegúz

Urbán Réka

Varga Tünde

Weisz Viktória

Zvat Anna Veronika

9.c osztályfőnök: Bodor Angéla

Bábiczki Kitti

Balogh Dorina

Bodócs Ármin Gyula

Boros Zsófia

Csikós Virág

Czenczik Anna

Czifra Dóra

Danko Levente Csaba

Egri Nikolasz Szebasztián

Fazekas Réka

Gajdácsi József

Gyöngyi Patrik

Hajas Dávid

Hegedűs Regina

Herczeg-Orbán Tifani

István Leonetta

Király Roland

Kovács Éva

Lipóczi Zoltán Bence

Mihalik Emília

Nagy Bence

Nagy Lolita

Nagy Natália

Nguyen Manh Tien

Onita Viktória

Páli Brigitta Evelin

Seres Dionízia

Szabados Balázs

Szeles Luca

Szivós István

Tóth Enikő

Tóth-Laczkó Anna

Vincze Maja

9.d osztályfőnök: Verebélyi Zsolt

Alt Ákos

Bódi Tibor Zsombor

Bohács Olivér

Caiezza Tiziano

Csillik Kitti

Dinók Gréta

Dobák Fanni

Domokos Dominik

Donát Gergő

Felföldi Laura

Földszin Katalin

Gál Kira

Hajma Noel Dominik

Harkai Laura Virág

Harmath Réka

Homoki Kinga

Király Bálint

Kiss Mira

Kovács Vivien

Krivokuca Viktor

Kucsera Krisztina Ágnes

Mácsár Tamás

Megyeri Dávid

Nagy Zsombor

Németh Nóra

Pap Emese

Papp Kitti Réka

Pék Aliz Éva

Polyák Anna Mária

Tóth Evelin Klára

9.e osztályfőnök: Tóth Anita

Antal Róza

Bobek Judit

Emődi Mihály Krisztián

Gerencséri Bence

Komáromi Ádám

Lukács Viktória

Pintér Fanni

Pintér Zsombor Flórián

Pósta Fanni Mária

Progli Petra

Rapi Emma

Rózsa Olivér

Rusvai Sára Sarolt

Sátor Tünde

Seres Ákos

Szilvási Petra

Szilvássy Mirella

Tugyi László

Turi Dominika

Valkai Lilla

Vincze Marcell Gergő

Virág Natália

Zoltai Bence

Zsákai Rudolf

9.f osztályfőnök: Szentgyörgyi Tünde

Andróczki Emma

Baranyi Kristóf

Bende Zsófi

Dulai Lili Hanna

Farkas Alma

Fejes Nóra

Gondi Liliána

Horváth Diána

Horváth Réka

Jávor Vanessza

Kiss Szeréna

Kocsi Laura

Kócsó Maja

Kulima Anita

Lakatos Virág

Lovas Renáta Regina

Magyar Mirella

Molnár Lili

Molnár Stella Emese

Narozsnik Zita

Ötvös Liliána

 

9.1 osztályfőnök: Bognár Zsoltné

Babita Alexandra

Balázs-Kovács Alexandra

Bartucz Dominik Gábor

Benedek Petra

Bódog Vivien

Budai Amanda Dzsesszika

Dascel Nikolett

Dinók Ramóna Alexa

Domján Ramóna Kinga

Dömötör Szabina

Fórizs Vivien

Fülöp Elizabet

Gärtner Bianka Szidónia

Kelemen Zsanett

Keskeny Vivien Virág

Kiss Erika

Koncz Kitti

Kovács Evelin Mónika

Kukucska Rebeka Virág

Molnár Viktória

Patai Ágnes

Sárosi Vivien Tímea

Simon Sándor Attila

Soós Tünde

Takács Dávid Bence

Tóth Elizabet

Tóth Viktória

10.a osztályfőnök: Balogh Hajnalka

Bálint Máté

Balla Petra Vilma

Bekő Joel Benjamin

Berényi Leila

Csanak Tamás

Farkas Kamilla

Fogti András

Godó Máté Kálmán

Gubacsi Boglárka

Horváth Ákos

Kiss Ferenc

Kovács Dóra Boglárka

Kövecses Máté Csaba

Králik Dorka

Kun Vanessza Ariella

Lipóczki Dániel Zsolt

Mezei Tamás

Mikó Dominik

Nyúl-Tóth Zsanett

Oláh Natália

Ronkó Áron Zsolt

Subicz Rebeka

Szabó Janka

Szamosi Csanád

Szlávik Vivien

Tápai János Márk

Tarjányi Angéla Éva

Tóth Gergő

Valkai Aliz

10.b osztályfőnök: Zilahy Anikó

Balogh Szonja

Brem Csongor Sándor

Csernát Tamás

Csomor István

Énekes Zsolt

Fejszés Márk

Gál Dominik

Hajdú Krisztián

Horváth Barnabás

Kövecses Zsolt

Maksa Martin

Molnár Dávid

Molnár Zétény

Nagy Martin

Nagy Norbert

Németh Janka

Rózsa Bence

Schneider József Kevin

Szabó Roland

Szakonyi Andor

Szelezsán Zsolt Attila

Szloboda Réka Veronika

Tóth Szabolcs

Várbogyai József

Zvat Norbert Zoltán

10.c osztályfőnök: Farkas Zoltánné

Behány Lilla

Csoma Zoltán

Dinnyés Balázs

Garaczi Márkó

Kis Ramóna

Muszka András Renátó

Nagy Dániel

Nagy Márton

Simola Dániel

Szabó Anna

Szabó Zoltán

Tanács Réka

Tornyi Vanessza

Urbán Lóránt

Vereckei Ákos

10.d osztályfőnök: Kiss-Béres Beatrix

Barassó Laura

Benedek Máté

Dani Dóra

Falusi Vilmos

Faragó Noémi Anna

Farkas Dorina Kira

Farkas Péter

Fazekas Zsófi

Gál Fanni

Halász Martin

Hartyányi Karolina

Holéczi Attila

Kanizsai Vivien

Kasza Boglárka

Kiss Botond Sándor

Koncz Gábor

Kovár Dávid János

Kővári Petra

Lőrincz László Bence

Madarász Leila Nóra

Mészáros Máté Gergő

Mikus Ádám

Nagy Károly Márton

Pácsa Levente Tamás

Pácsa Petra

Pocsai Tamás

Sürű Zalán

Szabó Gergő Máté

Székely Alexandra

Tóth Kiara Anna

Trungel Milán

Ugrina Anita

Vancsura Péter

10.e osztályfőnök: Bánóczki Zoltán

Farkas Cintia Zsófi

Farkas Vivien

Harczi Júlia

Kecskeméti Kata

Kenderes János

Kónya Panna Zsófia

Mikulácsik Sándor

Nagy Nóra Eszter

Parádi Luca

Pesti Panna

Puruczki Tamás

Rózsa Lili

Simon Sára

Simon Vivien

Szabó Zsombor

Varga Réka

Virágh Annabell

10.1 osztályfőnök Feyér Zoltán

Balog Noémi

Balogh Babett Anna

Bukta Balázs Máté

Csonka Alexandra

Csontos Árpád Hunor

Huszár Csenge

Kiss Kornélia

Kócs Viktória

Kovács Klaudia

Laczkó István Levente

Martinovics Dániel

Nagy Noémi Mária

Patai László Rómeó

Prógli Vivien

Rádai Viktória Edina

Radics Fanni

Radics Ibolya Jázmin

Szekér Rebeka

11.a osztályfőnök: Pálinkó Barbara

Almási Emese

Bali Levente

Balla Sándor Szabolcs

Czingráber Márk

Dobronyi Bálint

Gyepes Gréta

Horváth Zsófia

Kerek Kamilla

Kun Levente

Muzsnyai Máté

Orbán Dominik Vazul

Soós Ádám

Szabó Péter

Szaniszló Anna Szilvia

Szatmári Martin

Szkárosi Jázmin Beáta

Virág Bernadett

Zavaczky Richárd

11.b osztályfőnök: Kiss Szabolcs

Bálint Szilárd

Burka Gergely Ervin

Deák Dávid

Fábián Zoltán Gábor

Gonda Imre

Juhász Márk

Kállai Márton

Kapás Benjamin

Kis Marcell

Kiss András János

Kiss Gergely

Mezei Rajmund

Szűcs Bence

Tanács Levente

Tok Imre Márk

Vajda Bálint

Zana Viktor

Zoltán Gábor Adorján

11.c osztályfőnök: Kis Károly Szilárd

Behány Csenge Luca

Dorcsák Vivien

Farkas Bea

Hegedűs Dorina

Horváth Kitti

Jarábik Kitti

Kanalas Márk József

Kökény Doroti Margit

Lévai Dzsenifer

Mata Cintia

Meggyes Laura

Mezei Andrea

Nagy Bálint

Plachetka Noémi Lili

Román Marcell

Szabó Gábor

Szarvas Eliza

Székelyi Dóra Margit

Szilágyi Adrienn Ilona

Tóth Hajnalka Helga

Tóth Réka

Vancea Dorina

11.d osztályfőnök: Kaszab Valéria

Árva Ákos

Bartucz Annamária Evelin

Bekő Donát

Bujdosó Péter

Czira Gréta

Dósa Fanni

Festő-Hegedűs Máté

Kiss Luca Ágnes

Kiss Pál Zsombor

Körtvélyesi Fanni

Kozma Péter

Surman Zsófia

Szabó Liza

Terbe Nikolett

Túri Ákos

Végi Gyopárka Noémi

11.1 osztályfőnök: Fejér József

Bakró Zoltán

Fábián Dzsesszika Klaudia

Fekete Karolina

Gömöri Adrián János

Hudák Nikolett

Kalocsa Ágnes Vanessza

Kun Lídia

Patai Dorina Virág

Patai Dzsenifer

Patai Vivien Judit

Pék Dorina Melitta

Radics Mónika Anna

Spitzer Kitti

Varga Teréz Petra

12.a osztályfőnök: Milkovics György Márk

Darabos Doroti

Murár Krisztina

Németh Mátyás Kolos

Szabó Amanda

Szipli Hanna

Urbán László Dániel

Wágner Martin

12.b osztályfőnök Kurusta Anikó

Bakos Dániel

Bakos János

Balázs Imre

Benda Donát

Csíkos Martin Nándor

Fehér Bence

Gál Gergő

Gelencsér Zalán

Horváth Csaba

Kiss Csaba

Kocsis Dávid

Kriminál Attila

Kurucz Sándor

Magyar Olivér

Nagy Gergő

Nagy Zsolt

Pinczel Csanád Péter

Puruczki Zoltán

Suba Marcell

Szabó Dénes

Szántó Patrik

Szeverényi Szabolcs

Sztahó Csaba

Uri-Kovács Richárd

12.c osztályfőnök: Demjén Rozália

Bákonyi Adrienn Zoé

Bicskei Leo

Csóka Bence

Csontos Virág

Dinók Norbert

Faragó Szilvia Mónika

Farkas Fanni

Gáspár Alíz

Horváth Adrienn Kinga

Kállai Fanni Flóra

Kasza Boglárka

Kovács Dóra Polett

Lajos Csenge Leila

Lázók Barbara Katalin

Mohácsi Kitti

Nagy Fanni

Nagy Norbert

Nagy Norbert

Soós Enikő

Torbán Csenge

Tóth Ildikó Szilvia

Újvári Ármin Márk

1/13 osztályfőnök: Balla Erzsébet

Balogh Inez Napsugár

Bartal Balázs

Bűnös-Molnár Dzenifer Luca

Dinnyés Dávid

Kozma-Sallai Zoé

Szabó Attila Levente

Szatmári Szilvia

Urbán László

2/14 log1 osztályfőnök: Makányné Varga Franciska

Dékány Máté

Döbrentei Barbara

Kiss-Tóth Virág Enikő

Korom Dominik

Körözsi Johanna

Lakó Roland

Poczkodi Szonja

Sahin-Tóth Mátyás

Somogyi Gabriella

Szabó Ágnes Bianka

Szabó Dóra Judit

Terjék Olivér

Varga Balázs Tamás

Víg Dorina

 

2/14 log2 osztályfőnök: Jenei Szilvia

Benedek Bálint Atilla

Bóbis Levente

Bognár Szabolcs Mihály

Dávid Dorina

Farkas Petra

Ficsor Petra

Gonda Zsolt

Gyuris Fanni

Huliák Jázmin

Kirchner Tamás

Kiss Péter

Lakatos Adrienn Ivett

Lóczi Szelina

Marosi Alexandra

Orbán Zsolt

Sándor Laura

Sebe Enikő

Tóth Dorina

Tuman Zsolt

Zentai Maja

2/14 ker osztályfőnök: Czigléczkiné Ábel Márta

Ács Bernadett

Duráncsik Laura

Guttyán Georgina

Hajdrik Doroti Rózsa

Hidvégi Bettina Katalin

Horváth Henrietta

Király Bernadett

Nagy Bence

Nagygyörgy Henrik Zoltán

Orosz Vivien

Perecz Elizabet

Puskás Kitti

Rada Mercédesz Kiara

Rózsa Norbert

Szentpéteri Szebasztián

Valkai Levente Márk

Vitorino-Esparteiro Petra