Diákjaink a 2020/21-es tanévben

9kny.a osztályfőnök: Fejes Anikó

Bartal Milán Gergő, Bodor Boglárka Zsuzsanna, Boldizsár Péter Andor, Bozó Barnabás, Csendes Ádám, Fürj Bence Zsolt, Gubacsi Dániel, Gyurgyik István Balázs, Kajdácsi Gergely, Király Ádám, Kis Balázs, Kolozsi Dávid, Kovács Beatrix, Kovács Márk, Kovács Nelli, Lédeczi Zsombor, Magyar Tibor Dániel, Márfi Dávid, Nagy László, Pásztor Máté, Pesti Henrietta Mária, Szabó Barna, Szabó László Máté, Szabó Levente, Szegedi Richárd, Sztrapák Martin Tamás

 

9.a osztályfőnök: Balogh Hajnalka

Bálint Máté, Balla Petra Vilma, Bekő Joel Benjamin, Berényi Leila, Csanak Tamás, Farkas Kamilla, Fogti András, Godó Máté Kálmán, Gubacsi Boglárka, Horváth Ákos, Kiss Ferenc, Kovács Dóra Boglárka, Kövecses Máté Csaba, Králik Dorka, Kun Vanessza Ariella, Lipóczki Dániel Zsolt, Mezei Tamás, Mikó Dominik, Németh Noémi, Nyúl-Tóth Zsanett, Oláh Natália, Ronkó Áron Zsolt, Subicz Rebeka, Szabó Janka, Szamosi Csanád, Szlávik Vivien, Tápai János Márk, Tarjányi Angéla Éva, Tóth Gergő, Valkai Aliz

 

9.b osztályfőnök: Zilahy Anikó

Balogh Szonja, Brem Csongor Sándor, Budai Máté, Csernát Tamás, Csomor István, Énekes Zsolt, Fejszés Márk, Gál Dominik, Hajdú Krisztián, Horváth Barnabás, Kövecses Zsolt, Maksa Martin, Molnár Dávid, Molnár Zétény, Nagy Martin, Nagy Norbert, Németh Janka, Rózsa Bence, Schneider József Kevin, Szabó Roland, Szakonyi Andor, Szelezsán Zsolt Attila, Szloboda Réka Veronika, Tóth Szabolcs, Várbogyai József, Zvat Norbert Zoltán

 

9.c osztályfőnök: Farkas Zoltánné

Behány Lilla, Csoma Zoltán, Dinnyés Balázs, Garaczi Márkó, Kis Ramóna, Mihalik Emília, Muszka András Renátó, Nagy Dániel, Nagy Márton, Rádai Viktória Edina, Simola Dániel, Szabó Anna, Szabó Zoltán, Tanács Réka, Tornyi Vanessza, Urbán Lóránt, Vereckei Ákos

 

9.d osztályfőnök: Kiss-Béres Beatrix

Barassó Laura, Bartucz Dominik Gábor, Benedek Máté, Csikós Milán, Dani Dóra, Falusi Vilmos, Faragó Noémi Anna, Farkas Dorina Kira, Farkas Péter, Gál Fanni, Halász Martin, Hartyányi Karolina, Holéczi Attila, Kanizsai Vivien, Kasza Boglárka, Kiss Botond Sándor, Koncz Gábor, Kovár Dávid János, Kővári Petra, Lőrincz László Bence, Madarász Leila Nóra, Mészáros Máté Gergő, Mikus Ádám, Nagy Károly Márton, Pácsa Levente Tamás, Pácsa Petra, Pocsai Tamás, Sürű Zalán, Szabó Dávid, Szabó Gergő Máté, Székely Alexandra, Tóth Kiara Anna, Trungel Milán, Ugrina Anita, Vancsura Péter

 

9.e osztályfőnök: Bánóczki Zoltán

Farkas Cintia Zsófi, Farkas Vivien, Harczi Júlia, Kecskeméti Kata, Kenderes János, Kónya Panna Zsófia, Martinovics Virág, Mikulácsik Sándor, Nagy Nóra Eszter, Parádi Luca, Pesti Panna, Puruczki Tamás, Rózsa Lili, Simon Sára, Simon Vivien, Szabó Zsombor, Varga Réka

 

9.1 osztályfőnök: Feyér Zoltán

Balog Noémi, Bukta Balázs Máté, Czingel Anikó, Csonka Alexandra, Csontos Árpád Hunor, Kiss Kornélia, Kócs Viktória, Kovács Klaudia, Laczkó István Levente, Lakatos Anna, Martinovics Dániel, Mihályi Amarilla, Nagy Noémi Mária, Patai László Rómeó, Prógli Vivien, Radics Fanni, Radics Ibolya Jázmin, Szekér Rebeka

 

10.a osztályfőnök: Pálinkó Barbara

Almási Emese, Bali Levente, Balla Sándor Szabolcs, Czingráber Márk, Dobronyi Bálint, Gyepes Gréta, Horváth Zsófia, Kerek Kamilla, Kun Levente, Muzsnyai Máté, Orbán Dominik Vazul, Soós Ádám, Szabó Péter, Szaniszló Anna Szilvia, Szatmári Martin, Szkárosi Jázmin Beáta, Virág Bernadett, Zavaczky Richárd

 

10.b osztályfőnök: Kiss Szabolcs

Bálint Szilárd, Burka Gergely Ervin, Deák Dávid, Fábián Zoltán Gábor, Gonda Imre, Juhász Márk, Kállai Márton, Kapás Benjamin, Kis Marcell, Kiss András János, Kiss Gergely, Mezei Rajmund, Polk Péter, Szűcs Bence, Tanács Levente, Tok Imre Márk, Vajda Bálint, Zana Viktor, Zoltán Gábor Adorján

 

10.c osztályfőnök: Kis Károly Szilárd

Behány Csenge Luca, Dorcsák Vivien, Farkas Bea, Hegedűs Dorina, Horváth Kitti, Jarábik Kitti, Kanalas Márk József, Kökény Doroti Margit, Lévai Dzsenifer, Mata Cintia, Meggyes Laura, Mezei Andrea, Nagy Bálint, Plachetka Noémi Lili, Román Marcell, Szabó Gábor, Székelyi Dóra Margit, Szilágyi Adrienn Ilona, Tóth Helga, Tóth Réka, Vancea Dorina

 

10.d osztályfőnök: Kaszab Valéria

Árva Ákos, Bartucz Annamária Evelin, Bekő Donát, Bujdosó Péter, Czira Gréta, Dósa Fanni, Festő-Hegedűs Máté, Iványi Léna Mónika, Kiss Luca Ágnes, Kiss Pál Zsombor, Kozma Péter, Körtvélyesi Fanni, Rafael Andrea Julianna, Surman Zsófia, Szabó Liza, Terbe Nikolett, Túri Ákos, Végi Gyopárka Noémi

 

10.1 osztályfőnök: Fejér József

Bakró Zoltán, Fábián Dzsesszika Klaudia, Fekete Karolina, Gömöri Adrián János, Hudák Nikolett, Jakab Tifani Éva, Jakab Vivien Mária, Kalocsa Ágnes Vanessza, Kun Lídia, Patai Dorina Virág, Patai Dzsenifer, Patai Vivien Judit, Pék Dorina Melitta, Pusztai Vivien, Radics Mónika Anna, Spitzer Kitti, Varga Teréz Petra

 

11.a osztályfőnök: Milkovics György Márk

Darabos Doroti, Murár Krisztina, Németh Mátyás Kolos, Szabó Amanda, Szipli Hanna, Urbán László Dániel, Wágner Martin

 

11.b osztályfőnök: Kurusta Anikó

Bakos Dániel, Bakos János, Balázs Imre, Benda Donát, Csíkos Martin Nándor, Fehér Bence, Gál Gergő, Gelencsér Zalán, Horváth Csaba, Kiss Csaba, Kocsis Dávid, Kriminál Attila, Kurucz Sándor, Magyar Olivér, Nagy Gergő, Nagy Zsolt, Pinczel Csanád Péter, Puruczki Zoltán, Suba Marcell, Szabó Dénes, Szántó Patrik, Szeverényi Szabolcs, Sztahó Csaba, Uri-Kovács Richárd

 

11.c osztályfőnök: Demjén Rozália

Bákonyi Adrienn Zoé, Bicskei Leo, Csóka Bence, Csontos Virág, Dinók Norbert, Faragó Szilvia Mónika, Farkas Fanni, Gáspár Alíz, Horváth Adrienn Kinga, Kállai Fanni Flóra, Kasza Boglárka, Kirner Kolos Gábor, Kovács Dóra Polett, Lajos Csenge Leila, Lázók Barbara Katalin, Mohácsi Kitti, Nagy Fanni, Nagy Norbert, Nagy Norbert, Soós Enikő, Torbán Csenge, Tóth Ildikó Szilvia, Újvári Ármin Márk

 

11.1 osztályfőnök: Verebélyi Zsolt

Csillik Petra, Dubecz Gréta Henriett, Farkas Bettina Krisztina, Gál Alexandra Viktória, Kádár Réka, Kecskés Ketrin, Keskeny Mária Virág, Konkoly Vanessza Beatrix, Nagy Viktória, Surányi Krisztián, Tóth Karolina Hanna

 

12.a osztályfőnök: Balla Erzsébet

Ács Bernadett, Atkári Amarilla, Bakai Anita Márta, Balog Klaudia Fanni, Burka László, Csákó Norbert, Császár Károly Norbert, Duráncsik Laura, Ernhoffer Milán, Fazekas Gergő, Jacobi Eden, Jandzsó György, Kasza Blanka, Kis Csongor, Kocsis Mariann, Mazuk Loretta, Muhl Zsanett, Szabó Bendegúz, Tóth Viktor Gábor, Vitorino – Esparteiro Petra

 

12.b osztályfőnök: Szentgyörgyi Tünde

Bartal Balázs, Bende Noémi Vanda, Fekete Heléna Lilla, Hajdrik Doroti Rózsa, Kanyó Dániel, Kisjuhász Vilmos, Kovács Konrád, Kövér Miklós István, Kuti János Máté, Laczikó Henrietta, Mező Henrik Viktor, Molnár Blanka, Mucsi Tímea, Nagy András, Niszper Gergő, Péter Edina Vivien, Plank Kata Rebeka, Révész Bence

 

12.c osztályfőnök: Milkovics György Márk

Guttyán Georgina, Hidvégi Bettina Katalin, Horváth Henrietta, Horváth Levente, Jasinka Levente, Király Bernadett, Kővári Melitta, Nagy Bence, Nagygyörgy Henrik Zoltán, Orosz Vivien, Perecz Elizabet, Puskás Kitti, Rada Mercédesz Kiara, Rakonczay Viktória, Rehák Larina, Rózsa Norbert, Szabó Bianka Mónika, Szentpéteri Szebasztián, Valkai Levente Márk

 

12.d osztályfőnök: Jenei Szilvia

Benedek Bálint Atilla, Bóbis Levente, Bognár Szabolcs Mihály, Dávid Dorina, Farkas Petra, Ficsor Petra, Gonda Zsolt, Gyuris Fanni, Hrubos Boróka Anna, Huliák Jázmin, Kirchner Tamás, Kiss Péter, Lakatos Adrienn Ivett, Lóczi Szelina, Marosi Alexandra, Orbán Zsolt, Sándor Laura, Sebe Enikő, Tóth Dorina, Tuman Zsolt, Zentai Maja

 

1/13 osztályfőnök: Makányné Varga Franciska

Csányi Dániel, Dékány Máté, Forró Tamás, Kiss-Tóth Virág Enikő, Korom Dominik, Körözsi Johanna, Lakó Roland, Molnár Fanni, Muzslai Tünde, Nagy Ádám István, Nagy Boglárka, Poczkodi Szonja, Radics Anikó, Sahin-Tóth Mátyás, Sebők Regina, Somogyi Gabriella, Szabó Ágnes Bianka, Szabó Dóra Judit, Sziffert Adrienn, Terjék Olivér, Varga Balázs Tamás, Víg Dorina

 

5/13 osztályfőnök: Czigléczkiné Ábel Márta

Bedzsula Eliza, Bende Vivien, Bojári Mónika, Chudi Laura, Dobsonyi Henrik, Domokos Blanka, Durjanik Fruzsina, Gubacsi Balázs, Gyenizse Boglárka, Horvát Ramóna, Jambrik Noel István, Katona Dóra, Komlós Norbert Zénó, Kulcsár Mendi, Lakatos Zsanett, Lovász Laura, Magyar Dávid Róbert, Orbán Krisztofer, Őzse Dominik, Pataki János, Pesti Katalin, Pintér Gergő József, Réczi Nikolett, Szabó Adrián Ferenc, Szabó Dorottya Éva, Szabó Péter Ákos, Szabó Petra Diána, Szatmári Vivien, Szénási Gréta Fanni, Szigeti Boglárka, Takács Balázs Levente, Tapodi Tamara, Tóth Dorina, Tóth Erika, Tóth Gábor Dávid, Vincze Regina, Zsámboki Elizabet

 

2/14 osztályfőnök: Bognár Zsoltné

Békési Tibor Márk, Benics Krisztina, Danku Anna Bettina, Deák Dorottya, Fabók Alex, Jaszanovics Ibolya, Kármán Tünde, Kocsis Noémi, Lakos Balázs, Lőrincz Dávid, Olajos Gellért László, Radics Krisztina, Rákóczi Bence, Sándor Erzsébet Anita, Söröli Noémi, Szűcs Cintia, Terjéki László, Tóth Vivien, Virágh Mariann

 

14.e osztályfőnök: Máténé Varga Gabriella

Budai Bence, Diós Viktor Dániel, Látos Levente, Pilter Zsolt, Sallai Krisztina, Schneiderné Faragó Evelin Mária, Sós Liliána, Tompai Zoltán, Verasztó Viola, Vincze Renáta, Virág Réka, Zsiniczki Réka

 2022