VEZETŐSÉG

Riczkó Eleonóra igazgató
Kiss Szabolcs igazgatóhelyettes

TANTÁRGYCSOPORT-FELELŐSÖK

Balogh Hajnalka közismereti
Kurusta Anikó idegen nyelvi
Balla Erzsébet szakmai-gazdasági
Jenei Szilvia osztályfőnöki

OKTATÓK

Név Oktatott tárgy Fogadóóra
Balla Erzsébet szakmai tantárgyak, történelem szerda 3. óra
Balogh Hajnalka magyar nyelv és irodalom szerda 2. óra
Bánóczki Zoltán informatika, szakmai tantárgyak csütörtök 4. óra
Bodor Angéla történelem, szakmai tantárgyak kedd 3. óra
Bognár Zsoltné szakmai tantárgyak hétfő 5. óra
dr. Bulláné Bodor Ilona német nyelv kedd 6. óra
Czigléczkiné Ábel Márta szakmai tantárgyak hétfő 3. óra
Demjén Rozália matematika csütörtök 7. óra
Farkas Zoltánné szakmai tantárgyak kedd 5. óra
Fejér József szakmai tantárgyak kedd 2. óra
Fejes Anikó angol nyelv csütörtök 2. óra
Feyér Zoltán testnevelés kedd 2. óra
Futó Szilvia német nyelv hétfő 5. óra
Jenei Szilvia földrajz, szakmai tantárgyak hétfő 4. óra
Jusztin Katalin Margit német nyelv hétfő 2. óra
Kaszab Valéria szakmai tantárgyak szerda 5. óra
Kis Károly Szilárd történelem, szakmai tantárgyak péntek 4. óra
Kiss-Béres Beatrix szakmai tantárgyak hétfő 5. óra
Kiss Szabolcs matematika (angol nyelven), informatika szerda 4. óra
dr. Kissné Szabó Anita Szilvia angol nyelv kedd 5. óra
Kónya Edit Julianna magyar nyelv és irodalom szerda 4. óra
Kurusta Anikó angol nyelv kedd 2. óra
Makányné Varga Franciska szakmai tantárgyak kedd 4. óra
Máténé Varga Gabriella angol nyelv csütörtök 4. óra
Milkovics György Márk testnevelés csütörtök 7. óra
Molnár Andrea angol nyelv csütörtök 5. óra
Pálinkó Barbara angol nyelv kedd 4. óra
Riczkó Eleonóra matematika (angol nyelven) szerda 3. óra
Rindt Kiss Irén matematika szerda 3. óra
Steiner Marianna Csilla német nyelv péntek 4. óra
Szentgyörgyi Tünde magyar nyelv és irodalom, történelem kedd 2. óra
Tóth Anita informatika kedd 5. óra
dr. Tóth László informatika hétfő 7. óra
Verebélyi Zsolt testnevelés péntek 2. óra
Vereczki Józsefné matematika, szakmai tantárgyak péntek 5. óra
Zilahy Anikó Edit angol nyelv hétfő 7. óra

ÓRAADÓK

Név Tanított tárgy Fogadóóra
Bendéné Szabó Etelka szakmai tárgyak szerda 4. óra
Bendéné Török Ágnes angol nyelv hétfő 10. óra
Kisné Bene Ágnes biológia csütörtök 2. óra
Kovács Pálné szakmai tantárgyak szerda 4. óra
Madari Anita magyar nyelv és irodalom, angol nyelv péntek 3. óra
Majzik-Nagy Anette matematika (német nyelven) hétfő 9. óra
Medgyes Krisztián szakmai tantárgyak péntek 2. óra
Nagyné Gál Gabriella Gyöngyi szakmai tantárgyak kedd 5. óra
Szalai János István fizika szerda 6. óra
Sárosi Gábor drámapedagógus
Trepák Ildikó szakmai tantárgyak hétfő 9. óra
Vajda Zsuzsanna szakmai tantárgyak hétfő 3. óra
Ványi Istvánné szakmai tantárgyak péntek 7. óra
Vörös Dezső Imréné szakmai tantárgyak kedd 5. óra
Zöldi-Kovács László szakmai tantárgyak szerda 6. óra
Zvekanov Vladislav gyógypedagógus szerda 7. óra

TOVÁBBI DOLGOZÓINK

Kiss-Hullár Adrienn iskolatitkár
Feke Árpád iskolatitkár
Borbély Barbara munkaügyi ügyintéző
Horváthné Kis Henriette Tünde gazdasági koordinátor
Oláh Istvánné portás
Petró Tibor portás
Adamik István karbantartó
Kovács János karbantartó
Berényi Tiborné takarító
Kecskeméti Józsefné takarító
Kovácsné Gór Éva Ilona takarító
Parádi László Ferencné takarító
Raffael Katalin takarító
Czifra Istvánné takarító