SZC logo

Kecskeméti Szakképzési Centrum

OM kód: 203041/020 | 6000 Kecskemét, Bibó István u. 1.

Intézmény logo

Kecskeméti SZC GRÓF KÁROLYI SÁNDOR Technikum

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Oktatók

Tanáraink elérhetőségei, információk

Név, beosztás
Oktatott tárgyak
E-mail cím
Telefon, mellék
Osztályfőnök
Fogadóóra

Vezetőség

Riczkó Eleonóra

igazgató

matematika, angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 5. óra

Seresné Kurusta Anikó

igazgatóhelyettes

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
péntek 2. óra

Tantárgycsoport-felelősök, ágazati felelősök

Farkas Zoltánné

kereskedelem ágazat

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
10.c és 12.c
Fogadó óra:
péntek 6. óra

Balla Erzsébet

közlekedés és szállítmányozás ágazat

szakmai tantárgyak, történelem

-

Osztályfőnök:
9. knya
Fogadó óra:
hétfő 7. óra

Tóth Anita

kreatív ágazat

digitális kultúra, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
11.e
Fogadó óra:
szerda 6. óra

Gubcsi Hajnalka

közismereti

magyar nyelv és irodalom

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 7. óra

Máténé Varga Gabriella

osztályfőnöki, idegen nyelvi

angol nyelv, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
11.b,1/13,2/14 log1
Fogadó óra:
szerda 5. óra

Oktatók

Balla Erzsébet

oktató

szakmai tantárgyak, történelem

-

Osztályfőnök:
9. knya
Fogadó óra:
hétfő 7. óra

Bánóczki Zoltán

oktató

digitális kultúra, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 7. óra

Bognár Zsoltné

oktatók

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
11.1
Fogadó óra:
hétfő 6. óra

Czigléczkiné Ábel Márta

oktató

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
2/14 ker
Fogadó óra:
hétfő 7. óra

Demjén Rozália

oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
10.1
Fogadó óra:
péntek 7. óra

Farkas Zoltánné

oktató

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
10.c és 12. c
Fogadó óra:
péntek 6. óra

Fejes Anikó

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
11.a
Fogadó óra:
szerda 7. óra

Fekete Ákos

oktató

szakmai tantárgyak, történelem

-

Osztályfőnök:
9.c
Fogadó óra:
hétfő 6. óra

Fekete Zsolt

oktató

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
9.b
Fogadó óra:
szerda 10. óra

Feyér Zoltán

oktató

testnevelés

-

Osztályfőnök:
9.1
Fogadó óra:
kedd 5. óra

Futó Szilvia

oktató

német nyelv

-

Osztályfőnök:
10.b
Fogadó óra:
hetfő 3. óra

Gubcsi Hajnalka

oktató

magyar nyelv és irodalom

-

Osztályfőnök:
12.a
Fogadó óra:
kedd 7. óra

Ignácz Márk

oktató

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
csütörtök 2. óra

Jenei Szilvia

oktató

földrajz, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
2/14 log2
Fogadó óra:
kedd 6. óra

Kis Károly Szilárd

oktató

történelem, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
9.d
Fogadó óra:
szerda 3. óra

dr. Kissné Szabó Anita Szilvia

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
10.a
Fogadó óra:
szerda 5. óra

Kónya Edit Julianna

oktató

magyar nyelv és irodalom

-

Osztályfőnök:
11.c
Fogadó óra:
szerda 4. óra

Makányné Varga Franciska

oktató

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
10.d
Fogadó óra:
kedd 6. óra

Máténé Varga Gabriella

oktató

angol nyelv. szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
11.b,1/13,2/14 log
Fogadó óra:
szerda 5. óra

Meleg István

oktató

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 11. óra

Molnár Andrea

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 5. óra

Milkovics György Márk

oktató

testnevelés

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Riczkó Eleonóra

oktató

matematika, angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 5. óra

Seresné Kurusta Anikó

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
péntek 2. óra

Steiner Marianna Csilla

oktató

német nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 2. óra

Szentgyörgyi Tünde

oktató

magyar nyelv és irodalom, történelem

-

Osztályfőnök:
11.f
Fogadó óra:
hétfő 3. óra

Tölli-Gáspár Klaudia

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
12.d
Fogadó óra:
péntek 2. óra

Törőné Cseke Ildikó

oktató

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

-

Osztályfőnök:
12.b
Fogadó óra:
csütörtök 4. óra

Tóth Anita

oktató

digitális kultúra, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
11.e
Fogadó óra:
szerda 6. óra

Verebélyi Zsolt

oktató

testnevelés

-

Osztályfőnök:
11.d
Fogadó óra:
péntek 3. óra

Vereczki Józsefné

oktató

matematika, szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
12.e
Fogadó óra:
kedd 5. óra

Zilahy Anikó Edit

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
9.a
Fogadó óra:
szerda 6. óra

Óraadók

Badó Zsolt

óraadó

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
csütörtök 1. óra

Bendéné Szabó Etelka

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
csütörtök 7. óra

Csőke Csaba

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 3. óra

Deli Gábor

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
péntek 4. óra

Dobák Dénes

óraadó

történelem

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 7. óra

Dudásné Kiss Éva Ilona

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
csütörtök 6. óra

Kaszab Valéria

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 8. óra

Kiss Szabolcs

óraadó

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 8. óra

Kovács Pálné

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 3. óra

Kovácsné Zsákai Ágnes

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 7. óra

Leviczky Cirill

óraadó

digitális kultúra

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 6. óra

Madari Anita

óraadó

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 3. óra

Majzik-Nagy Anette

óraadó

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 8. óra

Makai-Dongó Ildikó

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 6. óra

Nagy Andrea

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 6. óra

Oláh János István

óraadó

komplex természettudomány

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 9. óra

Réthy Tiborc Aladár

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 3. óra

Retkes Anikó

óraadó

német nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
csütörtök 8. óra

Suba Adrienne

óraadó

fejlesztő foglalkozás

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 8. óra

Szalai János István

óraadó

fizika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
szerda 4. óra

Takács István Árpád

óraadó

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
péntek 5. óra

Törő Zoltán

óraadó

testnevelés, komplex természettudomány

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
kedd 6. óra

Ványi Istvánné

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 10. óra

Vörös Dezső Imréné

óraadó

szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
csütörtök 5.óra

Zvekanov Vladislav

óraadó

gyógypedagógus

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
hétfő 8. óra

Partnereink

SZC logo

Kecskeméti Szakképzési Centrum


Kecskeméti SZC GRÓF KÁROLYI SÁNDOR Technikum

6000 Kecskemét, Bibó István u. 1.

Telefon: +36 76 500-850

E-mail: karolyi@kecskemetiszc.hu

OM azonosító: 203041/020

Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002377


2024Kecskeméti SZC GRÓF KÁROLYI SÁNDOR Technikum